Movavi Slideshow Creator

Sunum Hazırlama Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 39.99$
  • Boyut 40 MB
  • Version 1.1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Movavi
Bilgisayarınızda bulunan veya dijital fotoğraf makineniz ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı kullanarak videolu slayt gösterileri hazırlayabileceğiniz Movavi Slideshow Creator yazılımı sayesinde ayrıca slaytlarınıza ses ve geçiş efektleri de ekleyebilir
Bilgisayarınızda bulunan veya dijital fotoğraf makineniz ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı kullanarak videolu slayt gösterileri hazırlayabileceğiniz Movavi Slideshow Creator yazılımı sayesinde ayrıca slaytlarınıza ses ve geçiş efektleri de ekleyebilirsiniz.

Eğer dijital bir kameranız yok ise ve siz fotoğraflarınızı kullanarak videolu görüntüler oluşturmak istiyorsanız Movavi Slideshow Creator yazılımı tam da sizin aradığınız türden bir yazılımdır. Yazılım sayesinde fotoğraflarınızı kullanarak birbirinden eğlenceli slayt gösterileri hazırlayabilir ve hazırladığınız bu sunumları arkadaşlarınız ile paylaşabilir veya DVD disklere yazdırarak oynatabilirsiniz.

Yazılımda bulunan çeşitli düzenleme araçlarını kullanarak sunumlarınıza efektler ekleyebilir, ses dosyalarını gömebilir, arka fon müzikleri ekleyerek sunumlarınızı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.
Movavi Slideshow Creator indir